• Sme veľmi radi, že aj naša škola sa úspešne zapojila do celoslovenského projektu pod záštitou Úradu vlády - Tréneri v škole. Tí najmladší majú na hodinách telesnej výchovy možnosť pracovať s profesionálnymi vyškolenými trénermi, ktorí do hodín TSV prinášajú úplne inú dynamiku. Pohyb je pre všestranný rozvoj osobnosti mimoriadne dôležitý a miesto telesnej výchovy v systéme predmetov má nenahraditeľné miesto. Žiaci majú možnosť sa vyšantiť, zlepšiť svoje pohybové schopnosti, zrelaxovať a potom opäť aktívne pracovať na ostatných hodinách.

Atraktivitu programu zvyšujú aj zaujímavé pomôcky, ktoré škola dostala ako súčasť tohto programu. Moderné vyučovanie je to, čo si prajeme pre našich žiakov.

viac informácii o projekte nájdete TU

fotografie z hodín nájdete TU